Max Factor Brush

štětec na pudr

Max Factor Brush štětec na pudr
Max Factor Brush štětec na pudr
Max Factor Brush štětec na pudr
Max Factor Brush štětec na pudr
štětec na pudr

Kód: MXF1636 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Max Factor Brush
štětec na pudr

Popis kosmetiky Max Factor Brush

Štětec pro aplikaci pudru Max Factor s objemnými vlákny umožní snadno a rychle zmatnit pleť a rovnoměrně aplikovat pudr po celé tváři několika tahy. Profesionální jemná vlákna zajistí nános přiměřeného množství produktu a rovnoměrný, přirozeně vypadající efekt.

Vlastnosti:

  • velký objem umožní snadný a rovnoměrný nános
  • jemné štětiny jsou šetrné k pleti
  • vlákna umožní aplikaci přiměřeného množství
  • snadno se čistí a udržuje bez poškození

Jak aplikovat:
Štětinami naneste pudrový produkt na tvář, a to na celou tvář či na místa s tendencí k nadměrnému lesku.

Doporučujeme pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty a jemnosti štětin.

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.