Klipy na dudlíky

Filtr
Cenové rozpětí

Značka
Dárky a akce

Stužky a řetízky na dudlík pro spolehlivé upevnění

S praktickým řetízkem či klipem na dudlík už vám při procházce žádný dudlík neskončí na zemi či zapadlý v kočárku! Klipy na dudlíky jsou univerzální a skvěle padnou na jakýkoliv typ i značku dudlíku. Stačí je jednoduše jednou stranou připevnit na oblečení miminka či na kočárek a na druhou stranu umístit dudlík. Usnadněte si práci s věčným omýváním a sterilizováním spadlých dudlíků a vyberte si ten nejlepší klip na dudlík ještě dnes!

Jak vybrat klip na dudlík

Při výběru držáku na dudlík se zaměřte nejen na zajímavý design a materiál, ale také na způsob připnutí klipu či samotnou délku pásky nebo řetízku. Obecně platí, že by délka řetízku neměla přesáhnout 20 cm, abyste zabránili nežádoucímu omotání řetízku kolem krku či hlavičky dítěte.

Materiál držáků na dudlík

Klipy na dudlík jsou vyrobeny z bezpečných materiálů v různých provedeních a záleží jen na vás, co si vyberete.

  • Textilní držák na dudlík je nejčastěji vyroben z bavlny či lnu a nabízí širokou škálu barevných kombinací a motivů. Stužka na dudlík je velmi praktická, lehká a miminku nijak nepřekáží ani nikde netlačí.
  • Plastový klip či řetízek na dudlík je vyroben z nezávadného plastu bez BPA a v nabídce najdete mnoho hravých designů. Plastové klipy mohou děti v některých spacích polohách mírně tlačit.
  • Silikonový klip na dudlík je vyroben z potravinářského silikonu a vydrží velmi dlouho jako nový. Kromě skvělého společníka na cesty nabízí silikonový držák také širokou škálu barevných provedení.
  • Dřevěný klip na dudlík je nejčastěji vyroben z buku, javoru či jalovce. Dřevěný držák dudlíku je velmi odolný, zachovává si příjemnou dřevitou vůni a je pečlivě vybroušený tak, aby byl pro miminko zcela bezpečný.

Způsoby připnutí klipů na dudlík

Na jedné straně držáku na dudlík je spona, která se jednoduše připevní ke kočárku či oblečení dítěte, avšak způsoby připevnění samotného dudlíku se liší.

  • Provlékací očko je nejběžnější variantou a nabízí připevnění dudlíku k popruhu pomocí očka, po kterém se dudlík může pohybovat. Jak přidělat klip na dudlík? Jednoduše protáhneme oko úchytem dudlíku a následně okem provlékneme celý klip.
  • Skobička nabízí pohyblivé uchycení dudlíku pomocí mechanismu, které miminko neotevře.
  • Suchý zip drží dudlík v jedné poloze a umožňuje dítěti jej snadněji chytit.

Dejte vale věčně ztraceným dudlíkům a vyberte pro své miminko držák na dudlík, který krásně doplní každý obleček vašeho dítka!