Makeup Revolution Ultra Brow paleta pro líčení obočí

6×
Makeup Revolution Ultra Brow paleta pro líčení obočí
Makeup Revolution Ultra Brow paleta pro líčení obočí
odstín Medium to Dark 18 g

Kód: MUR3420 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Makeup Revolution Ultra Brow
Vlastnosti

Popis:
Paleta pro líčení obočí Ultra Brow od londýnské kosmetické značky Makeup Revolution pomůže podtrhnout krásu vašeho pohledu.

Paleta 4 pudrů a 2 tónovaných vosků na obočí Makeup Revolution Ultra Brow je sestavená tak, abyste s ní snadno dosáhli dokonale upraveného obočí se zvýrazněním v žádoucí intenzitě. Nesmírně praktická kompletní výbava pro bezchybné obočí zahrnuje také krém na obočí, rozjasňovač očního oblouku, pinzetku, tužku na obočí, dva aplikační štětečky a zrcátko. Víc už k úpravě obočí nepotřebujete!

Účinky:

  • umožňuje komplexní zdokonalení vzhledu obočí

Vlastnosti

Odstín
černý, hnědý
Barva
hnědá, tmavě hnědá

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

Recenze Makeup Revolution Ultra Brow6