Makeup Revolution Romantic Smoked

paleta očních stínů

5×
Makeup Revolution Romantic Smoked paleta očních stínů
Makeup Revolution Romantic Smoked paleta očních stínů
14 g

Kód: MUR2851 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Makeup Revolution Romantic Smoked
14 g

Popis produktu Makeup Revolution Romantic Smoked

Popis:
Jste romantička tělem i duší? Pak je zde pro vás paletka očních stínů Makeup Revolution Romantic Smoked, která pozvedne vaše nalíčení v elegantní a zároveň tajemně romantické nalíčení. Perfektní mix 12 stínů, v perlových, třpytivých i matných texturách vám umožní mnoho variaci nalíčení. Stíny Makeup Revolution Romantic Smoked odhaluje neutrální i intenzivní barvy v jediné paletce! Díky perfektní kombinaci stínu docílíte jak jemného denního nalíčení, tak intenzivnějšího večerného očního make-upu. Stíny jsou vhodné pro všechny odstíny pleti a každou událost!

Účinky:

  • dlouhotrvající efekt
  • syté pigmenty
  • variantní nalíčení
  • matná i perleťová textura

Složení:

  • barevné pigmenty – vytváří dlouhotrvající sytou barvu stínů

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Nanášejte na oční víčka pomocí pěnového aplikátoru nebo štětečku na oční stíny.

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!