Makeup Revolution Retro Luxe

matná sada na rty

2×
Makeup Revolution Retro Luxe matná sada na rty
Makeup Revolution Retro Luxe matná sada na rty
Makeup Revolution Retro Luxe matná sada na rty
odstín Reign 5,5 ml
189

Kód: MUR3751 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Makeup Revolution Retro Luxe
odstín Reign 5,5 ml | 189

Popis kosmetiky Makeup Revolution Retro Luxe

Matná luxusní sada na rty Makeup Revolution Retro Luxe pomůže pomocí tekuté rtěnky s matným finishem a tužky ve stejné barvě vykouzlit dlouhotrvající a intenzivní barvu rtů s trendy matným efektem.

Vlastnosti:

  • obsahuje tekutou rtěnku a tužku ve stejném tónu
  • tekutá rtěnka vytvoří po nanesení matný finish
  • tužka ladí s odstínem rtěnky
  • rtěnka díky hydratačním složkám nevysušuje rty

Jak aplikovat:
Tužkou definuje obrys rtů. Aplikátorem rtěnku naneste na rty a vyplňte kontury definované tužkou. Pro intenzivnější efekt nános vrstvěte.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Makeup Revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení! Tato londýnská kosmetická značka nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, která vás zcela nadchne. Makeup Revolution se stala populární značkou zejména díky svým luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí vysoce pigmentované pestré stíny všech barev. V sortimentu značky naleznete i další, mimořádně kvalitní dekorativní kosmetiku, jako jsou rtěnky, make-up, tvářenky, pudry nebo štětce.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution vás také zaujme svým originálním a zároveň praktickým designem produktů, který si naprosto zamilujete. S luxusní značkou Makeup Revolution dodáte svému líčení skutečnou originalitu a styl. Makeup Revolution vám dokáže, že i vysoká kvalita může být každému dostupná.