Makeup Revolution Renaissance Glow

konturovací paletka

10×
Makeup Revolution Renaissance Glow konturovací paletka
Makeup Revolution Renaissance Glow konturovací paletka
7 g

Kód: MUR3612 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Makeup Revolution Renaissance Glow
7 g

Popis produktu Makeup Revolution Renaissance Glow

Konturovací paletka Makeup Revolution Renaissance Glow obsahuje světlý stín pro rozjasnění a tmavý pro definici a výraznější kontury tváře.

Vlastnosti:

  • světlý tón projasní tvář a dodá svěží vzhled pleti
  • tmavý tón usnadní konturaci tváře
  • pudrová textura snadno splyne s pletí
  • elegantní balení obsahuje praktické zrcátko
Jak aplikovat:
Tmavší stín naneste pod lícní kosti, po okraji čela a spánků a na místa tváře, kterým chcete dodat definici. Světlým tónem rozjasněte lícní kosti směrem ke spánkům a místa, která přirozeně odráží světlo. Nanášejte středně velkým štětcem.


O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!