Makeup Revolution Pure Pigments

sypké oční stíny

Makeup Revolution Pure Pigments sypké oční stíny
odstín Starless 1,5 g

Kód: MUR3053 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky Makeup Revolution alespoň za 249 Kč a jako dárek si můžete v košíku vybrat z několika rozjasňovačů.
Makeup Revolution Pure Pigments
odstín Starless 1,5 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Makeup Revolution Pure Pigments

Sypké oční stíny Makeup Revolution Pure Pigments obsahují vysoké pigmenty pro maximálně intenzivní barvu a dramatický pohled.

Vlastnosti:

  • obsahuje intenzivní pigmenty pro maximálně sytou barvu
  • zajistí dokonalé večerní líčení
  • mřížka v hrdle lahvičky zamezí nánosu nadbytečného množství
  • vysoce pigmentované složení zajistí dlouhotrvající barvu

Jak aplikovat:
Nasypte na oční víčka a rozetřete prsty, menším štětcem či houbičkovým aplikátorem, nebo nasypte na houbičkový aplikátor a poté rozetřete po očním víčku.

O značce Makeup Revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení! Tato londýnská kosmetická značka nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, která vás zcela nadchne. Makeup Revolution se stala populární značkou zejména díky svým luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí vysoce pigmentované pestré stíny všech barev. V sortimentu značky naleznete i další, mimořádně kvalitní dekorativní kosmetiku, jako jsou rtěnky, make-up, tvářenky, pudry nebo štětce.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution vás také zaujme svým originálním a zároveň praktickým designem produktů, který si naprosto zamilujete. S luxusní značkou Makeup Revolution dodáte svému líčení skutečnou originalitu a styl. Makeup Revolution vám dokáže, že i vysoká kvalita může být každému dostupná.