Makeup RevolutionPro Precision Brush štětec na tvář střední

4×
Makeup Revolution Pro Precision Brush štětec na tvář střední
Makeup Revolution Pro Precision Brush štětec na tvář střední
štětec na tvář střední

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MUR3406

Hedáte to pravé pro nanášení svých oblíbených zkášlujících produktů? Revoluční štětec na tvář Makeup Revolution Pro Precision Brush ve střední velikosti přináší unikátní způsob aplikce a roztírání make-upu pro bezchybný a dokonale přirozený efekt. Jeho tvar se perfektně přizpůsobí všem záhybům tváře. Díky své mimořádné flexibilitě tak svůj korektor, bronzer, tvářenku nebo fixační pudr nanesete s výsledkem jako od mak-up artisty.

Vlastnosti:

  • je tvořen nejjemnějšími syntentickými vlákny
  • dokonale produkty rozetře pro jednotný sametový vzhled pleti
  • flexibilně se přizpůsobuje konturám tváře během líčení

Jak aplikovat:
Naneste produkt na štětec či přímo na tvář a rozetřete pomocí štětce do ztracena.

Notino tip:
Prodlužte životnost svého štětce na maximum. Ideální způsob, jak toho dostáhnout, je pravidelně jej čistit např. pomocí čističe na štětce Revolution PRO Brush Shower.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!