Makeup Revolution Pro Hygiene, antibakteriální šampon na štětce | notino.cz

Makeup Revolution Pro Hygiene

antibakteriální šampon na štětce

Makeup Revolution Pro Hygiene antibakteriální šampon na štětce
Makeup Revolution Pro Hygiene antibakteriální šampon na štětce
Makeup Revolution Pro Hygiene antibakteriální šampon na štětce
200 ml

Kód: MUR2861 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis kosmetiky Makeup Revolution Pro Hygiene

Popis:
Antibakteriální šampon Makeup Revolution Pro Hygiene je nezbytným pomocníkem, který udrží vaše kosmetické štětce hygienický čisté a perfektně ošetřené. Udržování čistoty štětce je nezbytným krokem k tomu, aby se ve štětinách nemnožily bakterie, které následně mohou ulpět na vaší pleti. Antibakteriální šampon Makeup Revolution Pro Hygiene efektivně čistí a pomáhá udržovat kosmetické štětce vždy čisté mezi jednotlivými aplikacemi make-upu. Na rozdíl od klasického mýdla či šamponu, antibakteriální šampon je přímo určen k péči o štětinky, které navíc ošetřuje.

Účinky:

  • odstraní všechny stopy nečistot, make-upu a oleje
  • štětec zůstává čistý a měkký
  • je prevencí vzniku baktérií ve štětinkách 

Jak používat:
Smíchejte šampon s teplou vodou a velmi opatrně prolněte štětiny směrem ven až do špiček. Štětec by měl být štětinami směrem dolů, aby se štětinky zbytečně necuchaly. Důkladně opláchněte a jemně vymačkejte přebytečnou vodu. Před dalším použitím se ujistěte, že je štětec zcela vyschlý.

O značce Makeup Revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení! Tato londýnská kosmetická značka nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, která vás zcela nadchne. Makeup Revolution se stala populární značkou zejména díky svým luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí vysoce pigmentované pestré stíny všech barev. V sortimentu značky naleznete i další, mimořádně kvalitní dekorativní kosmetiku, jako jsou rtěnky, make-up, tvářenky, pudry nebo štětce.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution vás také zaujme svým originálním a zároveň praktickým designem produktů, který si naprosto zamilujete. S luxusní značkou Makeup Revolution dodáte svému líčení skutečnou originalitu a styl. Makeup Revolution vám dokáže, že i vysoká kvalita může být každému dostupná.

 

Menu