Makeup Revolution Pro HD Brows

paleta pro líčení obočí

Makeup Revolution Pro HD Brows paleta pro líčení obočí
Makeup Revolution Pro HD Brows paleta pro líčení obočí
20,5 g

Kód: MUR3730 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Paleta obsahuje: Pudrové stíny na obočí 10 g + Tónovací barva na obočí 3 g + Tvarující vosk na obočí 1 g + Rozjasňující pudr pod obočí 4 g + Fixační vosk na obočí 0,5 g + Balzám na strobing 2 g

Makeup Revolution Pro HD Brows
20,5 g

Popis produktu Makeup Revolution Pro HD Brows

S luxusní paletkou na obočí Makeup Revolution Pro HD Brows snadno upravíte své obočí do požadovaného tvaru a zvýrazníte jeho barvu.

Vlastnosti:

  • 10 stínů a vosků pro kompletní úpravu obočí
  • zajistí barvu, tvar, fixaci i projasnění
  • neprášivá textura a dlouhotrvající výdrž

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!