Makeup Revolution Lip Advent Calendar

adventní kalendář

Makeup Revolution Lip Advent Calendar adventní kalendář
Makeup Revolution Lip Advent Calendar adventní kalendář
Makeup Revolution Lip Advent Calendar adventní kalendář
Novinka
1 149

Kód: MUR05368 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: 5 x matná rtěnka 0,11 g + 5 x krémová rtěnka 0,11 g + 3 x lesk na rty 2,5 ml + 7 x konturovací tužka na rty 1 g + 3 x matná tekutá rtěnka 2,5 ml + 2 x třpytivá tekutá rtěnka 2,5 ml

ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra neděle 18. 11. 2018
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si produkty značky Makeup Revolution alespoň za 699 Kč a jako dárek dostanete Mystery bag plný skvělého líčení v hodnotě 1000 Kč.
Makeup Revolution Lip Advent Calendar
| 1 149

Popis kosmetiky Makeup Revolution Lip Advent Calendar

Zkraťte si čekání na nejkouzelnější den v roce s adventním kalendářem od Makeup Revolution. V této krásné sadě si přijdou na své všichni fanoušci produktů na rty.

Lip Advent Calendar obsahuje celkem 25 kusů rtěnek, lesků a tužek na rty. Zastoupeny jsou nude, klasické červené i netradiční odvážné odstíny, abyste mohli každý den adventu vynést na svých rtech novou barvu.

Sada obsahuje:

  • 2× třpytivá tekutá rtěnka 2,5 ml
  • 7× konturovací tužka na rty 1 g
  • 3× matná tekutá rtěnka 2,5 ml
  • 5× krémová rtěnka 0,11 g
  • 5× matná rtěnka 0,11 g
  • 3× lesk na rty 2,5 ml

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Makeup Revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení! Tato londýnská kosmetická značka nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, která vás zcela nadchne. Makeup Revolution se stala populární značkou zejména díky svým luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí vysoce pigmentované pestré stíny všech barev. V sortimentu značky naleznete i další, mimořádně kvalitní dekorativní kosmetiku, jako jsou rtěnky, make-up, tvářenky, pudry nebo štětce.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution vás také zaujme svým originálním a zároveň praktickým designem produktů, který si naprosto zamilujete. S luxusní značkou Makeup Revolution dodáte svému líčení skutečnou originalitu a styl. Makeup Revolution vám dokáže, že i vysoká kvalita může být každému dostupná.