Makeup RevolutionLip Advent Calendar adventní kalendář

Makeup Revolution Lip Advent Calendar adventní kalendář
Makeup Revolution Lip Advent Calendar adventní kalendář

Kód: MUR05368 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: 5 x matná rtěnka 0,11 g + 5 x krémová rtěnka 0,11 g + 3 x lesk na rty 2,5 ml + 7 x konturovací tužka na rty 1 g + 3 x matná tekutá rtěnka 2,5 ml + 2 x třpytivá tekutá rtěnka 2,5 ml

Dárek pro vás
K nákupu produktů značek Makeup Revolution, I Heart Revolution, Revolution PRO, Revolution Relove, XX by Revolution, Revolution Skincare, Revolution Haircare, W7 Cosmetics, Rude Cosmetics nebo Makeup Makeup Obsession nad 749 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis Makeup Revolution Lip Advent Calendar
Vlastnosti

Zkraťte si čekání na nejkouzelnější den v roce s adventním kalendářem od Makeup Revolution. V této krásné sadě si přijdou na své všichni fanoušci produktů na rty.

Lip Advent Calendar obsahuje celkem 25 kusů rtěnek, lesků a tužek na rty. Zastoupeny jsou nude, klasické červené i netradiční odvážné odstíny, abyste mohli každý den adventu vynést na svých rtech novou barvu.

Sada obsahuje:

  • 2× třpytivá tekutá rtěnka 2,5 ml
  • 7× konturovací tužka na rty 1 g
  • 3× matná tekutá rtěnka 2,5 ml
  • 5× krémová rtěnka 0,11 g
  • 5× matná rtěnka 0,11 g
  • 3× lesk na rty 2,5 ml

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada, adventní kalendář

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

Recenze Makeup Revolution Lip Advent Calendar