Makeup Revolution Imogenation

paleta očních stínů

Makeup Revolution Imogenation paleta očních stínů
Makeup Revolution Imogenation paleta očních stínů
Makeup Revolution Imogenation paleta očních stínů
Novinka
20,8 g
325

Kód: MUR05533 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si produkty značky Makeup Revolution alespoň za 699 Kč a jako dárek dostanete Mystery bag plný skvělého líčení v hodnotě 1000 Kč.
Makeup Revolution Imogenation
20,8 g | 325

Popis kosmetiky Makeup Revolution Imogenation

Paletka očních stínů Imogenation je výsledkem spolupráce stejnojmenné beauty youtuberky a make-up značky Revolution. Paletka obsahuje 20 očních stínů v netradiční skladbě, a to mix matných a třpytivých odstínů.

Vlastnosti:

  • skvělá pigmentace a dlouhotrvající výdrž na víčku
  • 4 velké přechodové odstíny a 16 trendy barev
  • snadno se nanáší a při aplikaci neopadávají
  • mix matných a třpytivých odstínů

O značce Makeup Revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení! Tato londýnská kosmetická značka nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, která vás zcela nadchne. Makeup Revolution se stala populární značkou zejména díky svým luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí vysoce pigmentované pestré stíny všech barev. V sortimentu značky naleznete i další, mimořádně kvalitní dekorativní kosmetiku, jako jsou rtěnky, make-up, tvářenky, pudry nebo štětce.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution vás také zaujme svým originálním a zároveň praktickým designem produktů, který si naprosto zamilujete. S luxusní značkou Makeup Revolution dodáte svému líčení skutečnou originalitu a styl. Makeup Revolution vám dokáže, že i vysoká kvalita může být každému dostupná.