Makeup Revolution Iconic Lights and Countour Propaleta na kontury obličeje

1×
Makeup Revolution Iconic Lights and Countour Pro paleta na kontury obličeje
Makeup Revolution Iconic Lights and Countour Pro paleta na kontury obličeje
13 g
280

Kód: MUR3305 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 16. 12. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 16. 12. 2019
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Makeup Revolution Iconic Lights and Countour Pro

Konturovací paletka Makeup Revolution Iconic Lights and Contour Pro přináší 8 odstínů pro dokonalou definici kontur tváře a přirozeně opálený, rozjasněný vzhled.

Vlastnosti:

  • tmavé tóny definují kontury a dodají opálený vzhled
  • světlé tóny rozjasní tvář
  • růžové tvářenky osvěží vzhled pleti

Jak aplikovat:
Nanášejte pomocí středního štětce.
Tmavé tóny naneste na místa, kterým chcete dodat definici, a na které přirozeně padá stín. Světlými tóny projasněte oblasti tváře, které odrážejí světlo, jako lícní a spánkové kosti, nos či klíční kosti. Růžové odstíny naneste na lícní kosti pro svěží a přirozený vzhled.

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

Recenze Makeup Revolution Iconic Lights and Countour Pro