Makeup RevolutionGradient tvářenka

Makeup Revolution Gradient tvářenka
Makeup Revolution Gradient tvářenka
12 g

Kód: MUR3785 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu produktů značek Makeup Revolution, I Heart Revolution, Revolution PRO, Revolution Relove, XX by Revolution, Revolution Skincare, Revolution Haircare, W7 Cosmetics, Rude Cosmetics nebo Makeup Makeup Obsession nad 749 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis Makeup Revolution Gradient
Vlastnosti

Tvářenka Makeup Revolution Gradient představuje unikátní kombinaci rozjasňovače a tvářenky s postupným přechodem pro co nejpřirozenější rozjasněný a svěží vzhled pleti.

Vlastnosti:

  • postupný přechod zajistí přirozený vzhled
  • tvářenka dodá přirozeně svěží vzhled pleti
  • rozjasňovač prozáří pleť

Jak aplikovat:
Pomocí středního štětce naneste na tvář. Tvářenku naneste na lícní kosti směrem ke spánkům.
Rozjasňující tón naneste na okraj lícních kostí, spánkové kosti a místa, která chcete rozjasnit.

Vlastnosti

Odstín
růžový, oranžový

Napsali jsme o Makeup Revolution Gradient
Články

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

Recenze Makeup Revolution Gradient