Makeup Revolution Essential Shimmers

paleta očních stínů

Makeup Revolution Essential Shimmers paleta očních stínů
Makeup Revolution Essential Shimmers paleta očních stínů
14 g

Kód: MUR3109 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si produkty značek Makeup Revolution, Revolution PRO, I Heart Revolution a Freedom v hodnotě 1000 Kč a jako dárek dostanete Mystery Bag plný produktů v hodnotě 1000 Kč . Více informací o akci najdete na: https://www.notino.cz/makeup-revolution-mystery-bag/ .
Makeup Revolution Essential Shimmers
14 g

Popis produktu Makeup Revolution Essential Shimmers

Paletka očních stínů Makeup Revolution Essential Shimmers obsahuje 12 třpytivých odstínů nude barev od nejsvětlejších po nejtmavší pro dokonalé denní i noční líčení.

Vlastnosti:

  • kombinace odstínů umožní dokonalé kouřové líčení
  • stíny snadno přilnou k víčku
  • přiložený aplikátor usnadní precizní aplikaci stínů
  • praktické zrcátko umožní aplikaci či úpravu kdekoliv

Jak aplikovat:
Naneste pomocí přiloženého aplikátoru, oblíbeného štětce či prstů na oční víčka.
Pro dosažení efektu kouřových očí postupujte od nejsvětlejšího tónu ve vnitřním koutku oka přes střední až po nejtmavší ve vnějším kouktu oka těsně pod obočím.

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!