Maison Berger Paris Mist Diffuser Cercle elektrický difuzér

Maison Berger Paris Mist Diffuser Cercle elektrický difuzér
Maison Berger Paris Mist Diffuser Cercle elektrický difuzér

Kód: LBP01372 | Toto zboží není momentálně k dispozici

elektrický difuzér 1 ks + Exquisite Sparkle náplň do elektrického difuzéru 475 ml

Popis Maison Berger Paris Mist Diffuser Cercle
Složení

Aroma difuzér Maison Berger Paris Mist Diffuser Cercle představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru.

Vlastnosti:

  • květinová vůně
  • citrusová vůně

Sada obsahuje:

  • elektrický difuzér 1 ks
  • Exquisite Sparkle náplň do elektrického difuzéru 475 ml

Jak používat:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Postupujte dle přiloženého návodu.

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Celý text

Složení

Typ napájení
síťový
Druh bytové vůně
citrusová, květinová
Typ aroma difuzéru
elektrický

O značce Maison Berger Paris

Když se řekne Maison Berger Paris (dříve Lampe Berger Paris), nejen milovníkům bytových vůní a designu se okamžitě vybaví originální katalytické lampy, které pročistí vzduch v místnosti a zároveň příjemně provoní celý domov.

Příběh značky Maison Berger Paris se začal psát již roku 1898. Tehdy lékárník Maurice Berger vymyslel první aroma difuzér na principu katalýzy, který byl určen k čištění vzduchu v nemocnicích. Tuto revoluční technologii si nechal patentovat a položil tak základy značce, jejíž katalytické lampy i nyní, po více než 100 letech na trhu, milují zákazníci po celém světě.

Katalytická lampa Maison Berger Paris funguje na principu hoření bez plamene. Knot ponořený do hořlavé náplně uvnitř lampy udržuje hořák stál horký, čímž dochází k čištění vzduchu nejen od molekul zápachů, ale i od bacilů, plísní a bakterií. Vonné esence současně provoní místnost krásnou vůní. Katalytická lampa Maison Berger Paris je zároveň stylovým doplňkem do interiéru. Stačí si vybrat design přesně podle vašeho gusta.

Kromě populárních katalytických lamp nabízí tato francouzská značka také aroma difuzéry a luxusní vonné svíčky, jež v každé místnosti vykouzlí příjemnou atmosféru.

 

Recenze Maison Berger Paris Mist Diffuser Cercle