Maison Berger Paris Mist Diffuser Aroma Dream elektrický difuzér

Maison Berger Paris Mist Diffuser Aroma Dream elektrický difuzér
Maison Berger Paris Mist Diffuser Aroma Dream elektrický difuzér
1 659

Kód: LBP00852 | 5 ks skladem

elektrický difuzér 1 ks + Delicate Amber náplň 475 ml

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Maison Berger Paris Mist Diffuser Aroma Dream
Složení

Objevte nový způsob, jak provonět svůj domov. Elektrický difuzér Maison Berger Paris Aroma Dream funguje na principu rozptylování jemných esencí. Stačí ho zapojit do zásuvky nebo USB, nalít připravenou náplň a poté už si jen vychutnat svěží mlžný opar.

Usedněte po dlouhém náročném dni do oblíbeného křesla a nechte se zvolna ukolébat ke spánku. Květinové srdce vůně ve vás navodí příjemné pocity a vy se poddáte lehkým tónům růže a konvalinky. Hlava vám začne pomalu padat, jakmile ucítíte levanduli a bergamot. A do říše snů vás doprovodí ambra, pačuli a vanilka.

Vlastnosti:

 • difuzér produkuje vonný mlžný opar až 40 hodin
 • ovladatelná síla difúze, například na 30, 60 či 90 minut
 • nastavitelná intenzita LED světel dokreslí uklidňující atmosféru
 • luxusní flakon z mléčného skla s přírodními motivy a dřevěným víčkem
 • smyslná vůně navržená francouzskými mistry parfémáři
 • navodí pocity radosti, rovnováhy a psychické pohody
 • ve flakonu se díky moderní technologii neusazuje vodní kámen
 • ideální jako dárek i designový doplněk

Balení obsahuje:

 • skleněný elektrický difuzér Aroma Dream
 • náplň s vůní ambra 475 ml
 • praktické dálkové ovládání v bílé barvě

Jak používat:
Zapojte elektrický difuzér Maison Berger Aroma Dream do zásuvky nebo USB. Nalijte do zásobníku připravenou náplň. Nikdy ji nemíchejte s vodou ani jinými vůněmi. Pomocí dálkového ovladače difuzér zapněte na některý z programů a nastavte požadovanou intenzitu difúze. Vyberte intenzitu LED osvětlení, od tlumeného světla po intenzivní nebo zvolte efekt svíčky. Do rozprašovače mlhy nepřidávejte vodu.

Používejte výhradně speciální náplně Maison Berger Paris pro elektrické difuzéry. Elektrický difuzér pravidelně čistěte podle pokynů v uživatelské příručce.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, levandule
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, konvalinka, bílé pižmo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vanilka, ambra, pačuli
Typ napájení
síťový
Druh bytové vůně
květinová, bylinná, kořenitá
Typ aroma difuzéru
elektrický

O značce Maison Berger Paris

Když se řekne Maison Berger Paris (dříve Lampe Berger Paris), nejen milovníkům bytových vůní a designu se okamžitě vybaví originální katalytické lampy, které pročistí vzduch v místnosti a zároveň příjemně provoní celý domov.

Příběh značky Maison Berger Paris se začal psát již roku 1898. Tehdy lékárník Maurice Berger vymyslel první aroma difuzér na principu katalýzy, který byl určen k čištění vzduchu v nemocnicích. Tuto revoluční technologii si nechal patentovat a položil tak základy značce, jejíž katalytické lampy i nyní, po více než 100 letech na trhu, milují zákazníci po celém světě.

Katalytická lampa Maison Berger Paris funguje na principu hoření bez plamene. Knot ponořený do hořlavé náplně uvnitř lampy udržuje hořák stál horký, čímž dochází k čištění vzduchu nejen od molekul zápachů, ale i od bacilů, plísní a bakterií. Vonné esence současně provoní místnost krásnou vůní. Katalytická lampa Maison Berger Paris je zároveň stylovým doplňkem do interiéru. Stačí si vybrat design přesně podle vašeho gusta.

Kromě populárních katalytických lamp nabízí tato francouzská značka také aroma difuzéry a luxusní vonné svíčky, jež v každé místnosti vykouzlí příjemnou atmosféru.

 

Recenze Maison Berger Paris Mist Diffuser Aroma Dream