Přejít na hlavní obsah

MADE BY ZEN

O značce MADE BY ZEN

Klid do vašeho domova přinese díky aromaterapii značka Made By Zen. Když budete potřebovat vypnout, stačí zapnout aroma difuzér Made By Zen. Když budete potřebovat vydechnout a chvíli si odpočinout, stačí nadechnout se esenciálního oleje Made By Zen. Tato britská značka svíček, vonných olejů a aroma difuzérů bude pohlazením pro vaši duši a umožní vám zbavit se stresu i napětí.

 

Už od roku 2009 propojuje tým značky Made By Zen prastaré rituály a moderní technologie, aby bylo možné prostřednictvím produktů Made By Zen vytvářet „vonné krajiny“, které evokují vzpomínky, zlepšují náladu a zesilují pocity pohody a blahobytu. Od svých počátků se Made By Zen řídí myšlenkou, že domov každého člověka je jeho osobní svatyní. Že prostředí a vzduch, které člověka obklopují, mají schopnost zlepšit duševní pohodu a zaručit, že se budete díky vůni cítit tak dobře, jak jen to jde.

Ponořte se i vy do světa vůní Made By Zen – v portfoliu značky najdete vše od vybraných bytových vůní vytvořených mistry parfémáři, přes přírodní aromaterapeutické směsi, až po ty nejčistší esenciální oleje. Made By Zen se však postará i o to, aby se vůně ve vašem domově dokonale rozptýlila. Každý difuzér Made By Zen je kombinací nejmodernějších technologií a nádherného designu, a stane se tak ozdobou vaší svatyně, i když ho zrovna nepoužíváte. Vyzkoušejte například Made By Zen Glo Aroma Diffuser.

celý text skrýt text