MAC Prep + Primekompaktní BB krém SPF 30

MAC Prep + Prime kompaktní BB krém SPF 30
MAC Prep + Prime kompaktní BB krém SPF 30
odstín Light Plus 8 g

Kód: MAC01593 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu MAC Prep + Prime
Vlastnosti

Kompaktní BB krém SPF 30 MAC Prep + Prime pleť hydratuje, sjednotí její tón, dodá ji svěží vzhled a díky SPF 30 ji chrání proti slunečnímu záření. Lze použít jako podklad pod krycí make-up či samostatně pro lehké sjednocení a hydrataci pleti.

Vlastnosti:

  • složení pleť hydratuje a lehce sjednotí
  • kompaktní textura se snadno aplikuje
  • SPF 30 poskytuje vysokou ochranu proti slunečnímu záření
  • připraví pleť na aplikaci krycího make-upu
  • lze použít samostatně či jako podkladová báze

Jak aplikovat:
Pomocí houbičkového aplikátoru naneste na tvář a rozetřete. Vrstvěte dle potřeby. Ponechte tak či pokračujte aplikací make-upu.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
hydratace, rozjasnění, ochrana proti vnějším vlivům
Ochrana proti slunci
s SPF
Typ tónovacího krému
BB krém

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Prep + Prime