MAC Prep + Primebáze pod oční stíny

2×
MAC Prep + Prime báze pod oční stíny
MAC Prep + Prime báze pod oční stíny
12 ml

Kód: MAC1406 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu MAC Prep + Prime

Oční stíny na vašich víčkách budou od teď vypadat stejně perfektně od rána až do doby, než je sama odlíčíte. Báze pod oční stíny MAC Prep + Prime s lehkou gelovou texturou oční víčka zahalí sametovou vrstvou, která vyhladí jejich povrch. Dodá navíc hydrataci a vytvoří perfektní podklad na aplikaci očního make-upu. Stíny dokonale přilnou a už nikdy se vám neslijí do záhybu.

Vlastnosti:

  • lehká textura splyne s pletí
  • vyhladí povrch očního víčka a vyrovná drobné linky
  • umožní očním stínům lépe přilnout k pleti
  • prodlouží výdrž líčení
  • báze je šetrná k očnímu okolí

Jak aplikovat:
Přiměřené množství aplikujte rovnoměrně na čisté a suché oční víčka a rozetřete. Poté aplikujte oční stíny jako obvykle.

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Prep + Prime2