MAC Prep + Prime

báze pod oční stíny

MAC Prep + Prime báze pod oční stíny
MAC Prep + Prime báze pod oční stíny
MAC Prep + Prime báze pod oční stíny
12 ml
553

Kód: MAC1406 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
MAC Prep + Prime
12 ml | 553

Popis kosmetiky MAC Prep + Prime

Báze pod oční stíny MAC Prep + Prime s lehkou gelovou texturou oční víčka zahalí sametovou vrstvou, která vyhladí jeho povrch, dodá hydrataci a připraví jej na aplikaci očních stínů, kterým tak umožní lepší přilnutí a delší výdrž.

Vlastnosti:

  • lehká textura splyne s pletí
  • vyhladí povrch očního víčka a vyrovná drobné linky
  • umožní očním stínům lépe přilnout k pleti
  • prodlouží výdrž líčení
  • báze je šetrná k očnímu okolí

Jak aplikovat:
Přiměřené množství aplikujte rovnoměrně na čisté a suché oční víčka a rozetřete. Poté aplikujte oční stíny jako obvykle.

O značce MAC

Kanadská značka MAC (Make-up Art Cosmetics) vznikla v roce 1984 v Torontu jako výsledek nedostatku kvalitní dekorativní kosmetiky na tamním trhu. Vizážista Frank Toskan společně s kadeřníkem Frankem Angelo vytvořili kolekci podkladových krémů a líčení, které by splňovaly nejnáročnější požadavky na poli módní fotografie a v oblasti uměleckého líčení.

Díky své kvalitě se dekorativní kosmetika MAC brzy rozšířila z módních přehlídek mezi denní líčení celebrit a díky spolupráci s předními talenty v oblasti módy, umění a pop kultury se dostává mezi stále větší počet lidí. Značka MAC od svého založení udávala trendy v líčení, ale pro miliony lidí se stala mnohem více, než jen dekorativní kosmetikou.

MAC vyznává filosofii rozmanitosti a individuality, proto je jejich kosmetika určena lidem různého věku, rasy i pohlaví. Tuto špičkovou kosmetiku si můžete zakoupit jen ve vybraných parfumeriích a nyní také na notino.cz. Produkty značky MAC nejsou testovaná na zvířatech.