MAC Mineralize Concealerkorektor proti tmavým kruhům

MAC Mineralize Concealer korektor proti tmavým kruhům
MAC Mineralize Concealer korektor proti tmavým kruhům
NC 20 5 ml

Kód: MAC1394 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Popis produktu MAC Mineralize Concealer
Vlastnosti

Korektor proti tmavým kruhům MAC Mineralize Concealer díky krycímu broskvově zbarvenému tónu profesionálně neutralizuje tmavé kruhy pod očima, sjednotí tón pleti a dodá ji svěží a odpočinutý vzhled. Krémová textura s minerály oční okolí hydratuje a zamezuje usazování v linkách a vráskách.

Vlastnosti:

  • lehká krémová textura splyne s očním okolím a zamezí usazování produktu
  • krycí schopnost kamufluje nedostatky pleti
  • lehce broskvový tón neutralizuje tmavé kruhy pod očima
  • hydratuje oční okolí a dodá mu svěží a rozjasněný vzhled
  • texturu lze snadno vrstvit
  • je vhodný pro všechny typy pleti

Jak aplikovat:
Aplikátorem naneste přiměřené množství do okolí očí a do oblasti s tendencí k tmavým kruhům a jemně vklepejte pomocí konečků prstů či pěnového aplikátoru. Vrstvěte pro dosažení požadovaného krytí.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
korekční

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Mineralize Concealer