MAC Mineralize Blushtvářenka

MAC Mineralize Blush tvářenka
MAC Mineralize Blush tvářenka
Doprava zdarma
odstín Warm Soul 3,2 g
685

Kód: MAC0342 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
pondělí 6. 4. 2020
Osobní odběr
Již zítra sobota 4. 4. 2020

Popis produktu MAC Mineralize Blush

Popis:
MAC Mineralize Blush tvářenka - růž na tváře dokonale zvýrazní lícní kosti! Zapečená minerální tvářenka má sytý odstín, který pleti dodává zdravý a šťavnatý vzhled. Tvářenka současně rozjasňuje, a to díky svému perleťovému finiši, který pleti dodává přirozený lesk. MAC Mineralize Blush tvářenka - růž na tváře je na výběr z bohaté škály odstínů, které se hodí ke každému typu pleti. Její lehká textura se snadno roztírá do ztracena a na obličeji působí velmi přirozeným dojmem.

Účinky:

  • perfektně zvýrazňuje lícní kosti
  • snadno se roztírá
  • zanechává perleťový finiš
  • má dlouhou výdrž

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Tvářenku nanášejte pomocí kosmetického štětce na oblast lícních kostí.

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Mineralize Blush

tracking pixel