MAC Cosmetics Lip Pencil tužka na rty

7×
MAC Cosmetics  Lip Pencil tužka na rty
MAC Cosmetics  Lip Pencil tužka na rty

Pro dokonalé rty nezapomeňte před použitím rtěnky definovat obrysy rtů tužkou. Ta perfektně orámuje rty, zvýrazní jejich tvar a zabrání rozpíjení rtěnky. Tužka na rty MAC Cosmetics Lip Pencil má hladké a krémové složení, snadno se nanáší a nedělá šmouhy. Zkrátka ideální.

Vlastnosti:

  • definuje obrysy rtů, nebo je vyplňuje
  • umožňuje precizní vykreslení rtů
  • má jemnou krémovou texturu
  • nerozpíjí se a nedělá šmouhy
  • snadno se nanáší

Jak aplikovat:
Před použitím rtěnky tužkou vykreslete obrys rtů.

Vlastnosti

Odstín
šedý

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.