MAC Brush

štětec na oční linky

MAC Brush štětec na oční linky
štětec na oční linky
657

Kód: MAC0770 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
MAC Brush
štětec na oční linky | 657

Popis kosmetiky MAC Brush

Štětec na oční linky MAC Brush s pevnými profesionálními vlákny umožní díky tenkému zkosenému hrotu precizní a snadnou aplikaci očních linek.

Vlastnosti:

  • tenký hrot štětce umožní přesnou aplikaci linek
  • pevná vlákna usnadní vykreslení rovné a precizní linky
  • je vhodný pro krémové, voskové i tekuté produkty
  • snadno se čistí a udržuje

Jak aplikovat:
Špičkou štětce naberte přiměřené množství produktu a rovnoměrně aplikujte podél linie řas očního víčka od vnitřního koutku oka k vnějšímu.

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.