MAC Brush

štětec na oční linky

MAC Brush štětec na oční linky
MAC Brush štětec na oční linky
MAC Brush štětec na oční linky
štětec na oční linky
665

Kód: MAC0770 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 17. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 17. 1. 2019
MAC Brush
štětec na oční linky | 665

Popis kosmetiky MAC Brush

Štětec na oční linky MAC Brush s pevnými profesionálními vlákny umožní díky tenkému zkosenému hrotu precizní a snadnou aplikaci očních linek.

Vlastnosti:

  • tenký hrot štětce umožní přesnou aplikaci linek
  • pevná vlákna usnadní vykreslení rovné a precizní linky
  • je vhodný pro krémové, voskové i tekuté produkty
  • snadno se čistí a udržuje

Jak aplikovat:
Špičkou štětce naberte přiměřené množství produktu a rovnoměrně aplikujte podél linie řas očního víčka od vnitřního koutku oka k vnějšímu.

O značce MAC

Kanadská značka MAC (Make-up Art Cosmetics) vznikla v roce 1984 v Torontu jako výsledek nedostatku kvalitní dekorativní kosmetiky na tamním trhu. Vizážista Frank Toskan společně s kadeřníkem Frankem Angelo vytvořili kolekci podkladových krémů a líčení, které by splňovaly nejnáročnější požadavky na poli módní fotografie a v oblasti uměleckého líčení.

Díky své kvalitě se dekorativní kosmetika MAC brzy rozšířila z módních přehlídek mezi denní líčení celebrit a díky spolupráci s předními talenty v oblasti módy, umění a pop kultury se dostává mezi stále větší počet lidí. Značka MAC od svého založení udávala trendy v líčení, ale pro miliony lidí se stala mnohem více, než jen dekorativní kosmetikou.

MAC vyznává filosofii rozmanitosti a individuality, proto je jejich kosmetika určena lidem různého věku, rasy i pohlaví. Tuto špičkovou kosmetiku si můžete zakoupit jen ve vybraných parfumeriích a nyní také na notino.cz. Produkty značky MAC nejsou testovaná na zvířatech.