MAC Cosmetics Bronzing Powder kompaktní bronzující pudr

1×
MAC Cosmetics  Bronzing Powder kompaktní bronzující pudr
MAC Cosmetics  Bronzing Powder kompaktní bronzující pudr
odstín Matte Bronze 10 g
798

Kód: MAC1487 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis MAC Cosmetics Bronzing Powder

Zvýrazněte svůdný odstín svého opálení nebo si sluncem políbený vzhled vytvořte. Kompaktní bronzující pudr MAC Bronzing Powder s jemnou texturou dodá vaší tváři definované štíhlé kontury a rozjasněný vzhled kdykoli budete chtít.

Vlastnosti:

  • jemná pudrová textura dokonale splyne s pletí
  • s pigmenty odrážející světlo, které rozzáří pleť
  • bronzující odstín poskytne zdravě opálený vzhled
  • snadná rovnoměrná aplikace s hladkým finišem
  • dermatologicky a oftalmologicky testováno

Jak aplikovat:
Nanášejte pomocí štětce na tvář nebo zvýrazněte konkrétní místa.

Napsali jsme o MAC Cosmetics Bronzing Powder
Články

O značce MAC Cosmetics

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Cosmetics Bronzing Powder1