MAC Cosmetics Studio Waterweight SPF 30 Foundation lehký hydratační make-up SPF 30

10×
MAC Cosmetics  Studio Waterweight SPF 30 Foundation lehký hydratační make-up SPF 30
MAC Cosmetics  Studio Waterweight SPF 30 Foundation lehký hydratační make-up SPF 30

Popis MAC Cosmetics Studio Waterweight SPF 30 Foundation
Vlastnosti

Pokud toužíte po okamžitě dokonalejší pleti, ale zcela bez zatížení, pak si zamilujete lehký hydratační make-up MAC Cosmetics Studio Waterweight SPF 30 Foundation. Je ideální pro každý den, kdy chcete nejen aby vaše pleť byla krásně sjednocená, ale také chráněná.

Tento make-up vám to spolehlivě splní, a navíc zachová vaši tvář plnou hydratace. Oblíbíte si jej i pro tekutou gelovou konzistenci a dávkování pipetou, díky které vás bude aplikace bavit. Hned napoprvé se stane vaším novým must have.

Vlastnosti:

  • velmi lehký make-up s lehkým až středním krytím
  • udržuje pleť hydratovanou a chráněnou po celý den
  • nevytváří efekt masky a neslévá se do vrásek
  • s dlouhotrvající výdrží
  • velmi lehká gelová textura
  • dermatologicky a oftalmologicky testováno

Složení:

  • SPF 30 – chrání pleť před UV zářením
  • hydratační komplex

Jak aplikovat:
Naneste na tvář pomocí houbičky nebo štětce. Poté s jejich pomocí nebo prsty make-up rozetřete do ztracena.

Notino tip:
Maximální výdrž naneseného make-upu vám zajistí transparentní fixační pudr MAC Cosmetics Prep + Prime Transparent Finishing Powder. Je bezbarvý, takže jej můžete aplikovat na make-up v jakémkoli odstínu.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ krytí
střední
Ochrana proti slunci
s SPF
Efekt
hydratační
Odstín make-upu
light

O značce MAC Cosmetics

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Cosmetics Studio Waterweight SPF 30 Foundation10