MAC Cosmetics Lipglass lesk na rty

1×
MAC Cosmetics  Lipglass lesk na rty
MAC Cosmetics  Lipglass lesk na rty

Šťavnaté, zářivé, přímo k nakousnutí. O vaše rty přesně s takovým výsledkem se postará lesk na rty MAC Cosmetics Lipglass. Doslova během pár vteřin propůjčí vašim rtům vysoký lesk, který vydrží až nečekaně dlouho. Naneste jej třeba jen do středu rtů pro efekt svůdně našpulených rtů, anebo s ním dodejte šmrnc své oblíbené rtěnce. Výsledek vás nikdy nezklame.

Vlastnosti:

  • pigmentovaný lesk na rty
  • s různými finiši (od jemné záře po vysoký lesk)
  • zanechává dlouhotrvající lesklý výsledek
  • lze jej nosit samostatně nebo aplikovat na rtěnku
  • vyživuje a vyhlazuje rty

Složení:

  • jojobový olej – vyživuje, zvláčňuje a vyhlazuje rty

Jak aplikovat:
Lesk na rty MAC Lipglass naneste pomocí aplikátoru přímo na rty nebo s ním dodejte extra lesk rtům nalíčených rtěnkou.

Notino tip:
Pokud chcete dosáhnout efektu plných rtů, aplikujte lesk zejména do jejich středu.

Vlastnosti

Odstín
oranžový
Efekt
třpytivý

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.