L'Oréal Professionnel Pro Longer

#KEEPITLONGER

 

Představujeme řadu Serie Expert Pro Longer vyvinutou L'Oréal Professionnel pro obnovu délek a vyplnění konců pro delšísilnějšíkvalitnější vlasy.
Díky exkluzivní patentované vyplňující technologii budou vaše délky a konečky působit hustějším, plnějším a pevnějším dojmem a vy se jich nebudete muset vzdát.
Zachovejte si své milované dlouhé vlasy.

Zvolte pro své dlouhé vlasy péči na míru

Normální až jemné vlasy

Jemnější vlasy jsou méně odolné vůči vnějším vlivům a mohou být v délkách náchylnější k lámání a řídnutí. Dopřejte jim lehkou nezatěžující péči a plnější vzhled.

Normální až silné vlasy

Dopřejte svým dlouhým vlasům výjimečnou dávku výživy a navraťte jim sílu, hebkost a přirozený lesk. Tato pečující rutina je ideální pro více zcitlivělé vlasy.

Pro všechny typy vlasů

Dopřejte si ještě intenzivnější domácí péče a jednou týdně vyměňte masku za koncentrát pro vyplnění konečků a výsledek jako ze salonu. Díky této rutině dosáhnou vaše konečky plnějšího vzhledu a hustoty.

Řada Pro Longer je obohacena o patentovanou molekulu FILLER-A100, která pomáhá okamžitě obnovovat vlasové vlákno, zesilovat konečky a chránit je před lámáním.
Produkty řady Pro Longer navíc oplývají vůní s nádechem mořských, orientálních a květinových tónů, díky níž se péče o vaše dlouhé vlasy promění v opravdový zážitek.  

Máte vybráno
  • L’Oréal Professionnel
  • Serie Expert
  • Pro Longer
Filtr
Cenové rozpětí

Dárky a akce
Hodnocení
  •   4
  •   1