L'Oréal Professionnel Pro Longer

Představujeme řadu Serie Expert Pro Longer vyvinutou L'Oréal Professionnel pro obnovu délek a vyplnění konců pro delšísilnějšíkvalitnější vlasy.
Díky exkluzivní patentované vyplňující technologii budou vaše délky a konečky působit hustějším, plnějším a pevnějším dojmem a vy se jich nebudete muset vzdát.
Zachovejte si své milované dlouhé vlasy.

celý text skrýt text

Zvolte pro své dlouhé vlasy péči na míru

Normální až jemné vlasy

Jemnější vlasy jsou méně odolné vůči vnějším vlivům a mohou být v délkách náchylnější k lámání a řídnutí. Dopřejte jim lehkou nezatěžující péči a plnější vzhled.

celý text skrýt text

Normální až silné vlasy

Dopřejte svým dlouhým vlasům výjimečnou dávku výživy a navraťte jim sílu, hebkost a přirozený lesk. Tato pečující rutina je ideální pro více zcitlivělé vlasy.

celý text skrýt text

Pro všechny typy vlasů

Dopřejte si ještě intenzivnější domácí péče a jednou týdně vyměňte masku za koncentrát pro vyplnění konečků a výsledek jako ze salonu. Díky této rutině dosáhnou vaše konečky plnějšího vzhledu a hustoty.

celý text skrýt text

Řada Pro Longer je obohacena o patentovanou molekulu FILLER-A100, která pomáhá okamžitě obnovovat vlasové vlákno, zesilovat konečky a chránit je před lámáním.
Produkty řady Pro Longer navíc oplývají vůní s nádechem mořských, orientálních a květinových tónů, díky níž se péče o vaše dlouhé vlasy promění v opravdový zážitek.  

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • L’Oréal Professionnel
  • Serie Expert
  • Pro Longer
Filtr

Cenové rozpětí

Dárky a akce

Hodnocení

  •   4