L’Oréal Professionnel Inoa ODS2

aktivační emulze

L’Oréal Professionnel Inoa ODS2 aktivační emulze
L’Oréal Professionnel Inoa ODS2 aktivační emulze
1000 ml

Kód: LOP0645 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Pouze k profesionálnímu použití

Hlídání dostupnosti zboží

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
L’Oréal Professionnel Inoa ODS2
1000 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis produktu L’Oréal Professionnel Inoa ODS2

Popis:
Aktivační emulze L’Oréal Professionnel Inoa ODS2 je vhodná na použití s barvami L’Oréal Professionnel Inoa Coloration a L’Oréal Professionnel Inoa Supreme Coloration.

Účinky:

  • pomáhá zesvětlovat vlasy až o 3 stupně
  • kryje až 100 % bílých vlasů

Jak aplikovat:
Na každé barvení potřebujete 60 gramů oxidantu. Pro změnu o 1–2 odstíny použijte oxidační krém 3% nebo 6%, pro změnu o 3 odstíny použijte oxidační krém 9%. Krém obsahuje olej a kosmetické složky. Aktivační emulzi používejte výhradně v kombinaci s výše uvedenými barvami Inoa.

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.