L’Oréal Paris Mega Volume Collagene 24h

řasenka pro objem

19×
L’Oréal Paris Mega Volume Collagene 24h řasenka pro objem
L’Oréal Paris Mega Volume Collagene 24h řasenka pro objem
L’Oréal Paris Mega Volume Collagene 24h řasenka pro objem
260
Sleva 12%
odstín Extra Black 9 ml
229

Kód: LOR0547 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
L’Oréal Paris Mega Volume Collagene 24h
odstín Extra Black 9 ml | 229

Popis kosmetiky L’Oréal Paris Mega Volume Collagene 24h

Popis:
Inovativní řasenka pro maximální objem řas L'Oréal Paris Mega Volume Collagene 24h dodá vašemu pohledu intenzivní hloubku a smyslnost! Řasenka obsahuje kolagen, který vaše řasy hydratuje a dodá jim objem jak zvenčí, tak i zevnitř! 2x větší a zároveň velice jemný kartáček je schopen přenést dostatečné množství barvy na každou řasu a tím docílit optimálního obalení každé řasy i stoprocentního nabarvení při jednom nanesení! Speciální polymer „Black Booster“ umožňuje efektivnější rozprostření pigmentů a dosažení pravidelnější a intenzivnější černé barvy řasenky. Řasenka Mega Volume Collagene 24h od L'Oréal Paris dokonale přilne ke každé řase a nevytváří nežádoucí žmolky.

Účinky:

  • vytváří objem řas
  • prodlužuje a odděluje řasy
  • intenzivní barva
  • dlouhodobá výdrž

Složení:

  • nasycený hydra-kolagen – proniká dovnitř řasy, hydratuje ji a dodává objem po dobu 24 h
  • ultra-objemné a pružné vosky – obalují zvenčí každou řasu zvlášť a tím ji přidávají na objemu

Jak aplikovat:
Řasenku nanášejte jemnými tahy od kořínků ke konečkům řas. Postupujte od vnitřního koutku k vnějšímu.

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
pro objem
Voděodolné
ne

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.