L’Oréal Paris Glam Nude

BB krém 5 v 1 SPF 20

15×
L’Oréal Paris Glam Nude BB krém 5 v 1 SPF 20
L’Oréal Paris Glam Nude BB krém 5 v 1 SPF 20
odstín Light to Medium 30 ml

Kód: LOR0679 | Toto zboží není momentálně k dispozici
L’Oréal Paris Glam Nude
odstín Light to Medium 30 ml

Popis produktu L’Oréal Paris Glam Nude

Popis:
L’Oréal Paris Glam Nude Magique BB krém 5 v 1 SPF 20 má přednosti hydratačního krému a krycí schopnosti make-upu pro váš přirozený, bezchybný vzhled. Poskytne vám 24hodinovou hydrataci, zamaskuje viditelné póry a zakryje nedokonalosti pleti.

Díky své hedvábné textuře se BB krém L’Oréal Paris Glam Nude Magique velmi snadno nanáší a roztírá. Vaše pleť bude po aplikaci jemnější a sjednocená.

Účinky:

  • kryje nedokonalosti pleti
  • viditelně maskuje póry
  • sjednocuje a zjemňuje pleť
  • má hedvábnou texturu
  • snadno se aplikuje i roztírá

Složení:

  • SPF 20 – střední ochrana před slunečním zářením

Jak aplikovat:
BB krém můžete aplikovat buď samostatně nebo jako bázi pod tekutý make-up pro nahé líčení.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Ochrana proti slunci
s SPF
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
hydratace
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.