L’Occitane Verveine

čisticí tekuté mýdlo na ruce

L’Occitane Verveine čisticí tekuté mýdlo na ruce
L’Occitane Verveine čisticí tekuté mýdlo na ruce
L’Occitane Verveine čisticí tekuté mýdlo na ruce
300 ml
395

Kód: LOC0184 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
L’Occitane Verveine
300 ml | 395

Popis kosmetiky L’Occitane Verveine

Popis:
Tekuté mýdlo na ruce L'Occitane Verveine je klenotem mezi mýdly na ruce. Vaše ruce jsou nejvíce namáhanou části těla, a přitom je často jejich péče více než opomíjená. Luxusní mýdlo na ruce s přírodní a jemnou vůní zajistí, že i když po mytí opomenete ruce vyživit krémem, mýdlo L'Occitane Verveine je udrží vláčné, hladké a osvěžené, přičemž získají zdravý zářivý vzhled. Pěstící látky obsažené v mýdlu dodají vašim rukám tu správnou péči a zároveň je perfektně osvěží a očistí. Hýčkejte své ruce přírodní kosmetikou z Provence, zaslouží si to!

Účinky:

  • zajišťuje komfort pro ruce
  • jemně čistí
  • zanechává ruce velmi osvěžené a měkké
  • nevysušuje

Složení:

  • rostlinná báze a pšeničné proteiny - zajišťují mytí rukou bez nežádoucího vysušování
  • třpytivá vůně L’Occitane z citronové verbeny – dodá příjemný pocit osvěžení

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste pár kapek mýdla na vlhké ruce a promněte v dlaních, následně opláchněte vodou. Aplikujte kdykoliv je potřeba.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce L’Occitane

Historie značky L’Occitane se datuje od roku 1976, kdy si Olivier Baussan založil společnost s cílem uchovat tradice jeho rodné oblasti Provence ve Francii. Vybaven jen destilačním přístrojem a dobrou znalostí rostlin, začal destilovat esenciální olej rozmarýnu a prodávat ho na místních trzích. Brzy na to Olivier Baussan objevil vyživující bambucké máslo. Vzápětí založil továrnu L’Occitane a otevřel první obchod v Provence.

L’Occitane nabízí širokou paletu kvalitních kosmetických výrobků a vůní vyvinutých podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Jejich základem jsou esenciální oleje a přírodní ingredience. Ty jsou pečivě vybírány pro svou účinnost a schopnost dát pokožce vše potřebné, aby byla krásná. L’Occitane systematicky nahrazuje umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.

L’Occitane investuje do výzkumu a inovací a také se snaží snižovat dopady své výroby na životní prostředí. L’Occitane je rozhodně synonymem záruky kvality. Produkty značky L’Occitane potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti.