L’Occitane L'Occitane Verveine kosmetická sada I.

L’Occitane L'Occitane Verveine kosmetická sada I.
L’Occitane L'Occitane Verveine kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: LOC0202 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: sprchový gel 250 ml + tělové mléko 75 ml + chladivý gel na ruce 30 ml + krém na ruce 30 ml + mýdlo 100 g + dárková kazeta 26x7,5x19 cm

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
dárková sada

O značce L’Occitane

Kvalitní, účinná a nádherně voňavá kosmetika, která obsahuje přírodní suroviny, získávané tím nejšetrnějším způsobem. To je francouzská značka L'Occitane ze slunné Provence.

Příběh značky L'Occitane se začal psát roku 1976. Tehdy její zakladatel Olivier Baussan začal destilovat esenciální oleje a prodávat je ve své milované Provence. Značka postupně rostla a získávala si řady spokojených zákazníků, její filosofie se však nezměnila. Příroda a lidé jsou stále na prvním místě, a proto si kosmetika L'Occitane zakládá na využívání přírodních surovin od místních pěstitelů, pěstovaných udržitelným způsobem – od slaměnkových polí na Korsice po levandulová pole v Provence.

V portfoliu značky L'Occitane najdete vš potřebné pro péči o pleť, tělo i vlasy, a nechybí ani L'Occitane parfémy. Vyzkoušejte například voňavý L'Occitane sprchový gel Verveine Agrumes, L'Occitane sérum proti vráskám Immortelle Reset, nebo L'Occitane šampon Aromachologie.

Recenze L’Occitane L'Occitane Verveine