L’Occitane L'Occitane Verveinekosmetická sada I.

L’Occitane L'Occitane Verveine kosmetická sada I.
L’Occitane L'Occitane Verveine kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: LOC0202 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: sprchový gel 250 ml + tělové mléko 75 ml + chladivý gel na ruce 30 ml + krém na ruce 30 ml + mýdlo 100 g + dárková kazeta 26x7,5x19 cm

  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce L’Occitane

Historie značky L’Occitane se datuje od roku 1976, kdy si Olivier Baussan založil společnost s cílem uchovat tradice jeho rodné oblasti Provence ve Francii. Vybaven jen destilačním přístrojem a dobrou znalostí rostlin, začal destilovat esenciální olej rozmarýnu a prodávat ho na místních trzích. Brzy na to Olivier Baussan objevil vyživující bambucké máslo. Vzápětí založil továrnu L’Occitane a otevřel první obchod v Provence.

L’Occitane nabízí širokou paletu kvalitních kosmetických výrobků a vůní vyvinutých podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Jejich základem jsou esenciální oleje a přírodní ingredience. Ty jsou pečivě vybírány pro svou účinnost a schopnost dát pokožce vše potřebné, aby byla krásná. L’Occitane systematicky nahrazuje umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.

L’Occitane investuje do výzkumu a inovací a také se snaží snižovat dopady své výroby na životní prostředí. L’Occitane je rozhodně synonymem záruky kvality. Produkty značky L’Occitane potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti.

Recenze L’Occitane L'Occitane Verveine