L’Occitane L'Occitane Bavxbalzám po holení pro muže

L’Occitane L'Occitane Bavx balzám po holení pro muže
L’Occitane L'Occitane Bavx balzám po holení pro muže
75 ml

Kód: LOC0108 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu L’Occitane L'Occitane Bavx
Vlastnosti

Popis:
Účinný balzám po holení pro muže L’Occitane Bavx si klade za cíl okamžitě po holení uklidnit podrážděnou pleť. Po aplikaci se budete cítit pohodlně a velmi měkce, což je další z předností tohoto produktu. Efekt opravdu pocítíte sami. Výhodou tohoto balzámu je rovněž v tom, že se velmi snadno nanáší a roztírá a tím efektivněji působí na místech, kde je to zapotřebí.
Produkt má dřevitou a kořeněnou vůni Baux, která zvýrazňuje mužnost. Balzám po holení L’Occitane je určen pro každého muže. Pokud je vaše pleť po holení často podrážděná a vy ji toužíte zklidnit, nemusí příliš dlouho váhat. Stejné je to v případě, že chcete sám sobě dopřát mužnou vůni a zdravou pleť po každém holení.

Účinky:

  • zpevňuje pleť
  • hydratace
  • zklidní podrážděnou pleť

Složení:

  • bambucké máslo – hydratuje pleť
  • výtažek z březové mízy – zpevňuje pleť

Typ pleti:
Vhodný pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Aplikujte na tvář a oblast krku pravidelně po holení. Dávejte pozor na podrážděnou pleť.

Vlastnosti

Konzistence
balzám
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce L’Occitane

Historie značky L’Occitane se datuje od roku 1976, kdy si Olivier Baussan založil společnost s cílem uchovat tradice jeho rodné oblasti Provence ve Francii. Vybaven jen destilačním přístrojem a dobrou znalostí rostlin, začal destilovat esenciální olej rozmarýnu a prodávat ho na místních trzích. Brzy na to Olivier Baussan objevil vyživující bambucké máslo. Vzápětí založil továrnu L’Occitane a otevřel první obchod v Provence.

L’Occitane nabízí širokou paletu kvalitních kosmetických výrobků a vůní vyvinutých podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Jejich základem jsou esenciální oleje a přírodní ingredience. Ty jsou pečivě vybírány pro svou účinnost a schopnost dát pokožce vše potřebné, aby byla krásná. L’Occitane systematicky nahrazuje umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.

L’Occitane investuje do výzkumu a inovací a také se snaží snižovat dopady své výroby na životní prostředí. L’Occitane je rozhodně synonymem záruky kvality. Produkty značky L’Occitane potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti.

Recenze L’Occitane L'Occitane Bavx