L’Occitane Amande

sprchový olej

7×
L’Occitane Amande sprchový olej
L’Occitane Amande sprchový olej
L’Occitane Amande sprchový olej
bergamot 250 ml
446

Kód: LOC0057 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
L’Occitane Amande
bergamot 250 ml | 446

Popis kosmetiky L’Occitane Amande

Popis:
Oblíbený sprchový olej L’Occitane Amande nabízí komplex účinných látek pro dokonalé zjemnění pokožky. Zanechá vaši pokožku hladkou a jemnou jako samet. Jednou z výhod tohoto zvláčňujícího oleje může být například to, že tvoří pěnu, kterou je možné využívat jako pěnu na holení.
Sprchový olej Amande Almond obsahuje mimo jiné také mandlový olej, který dokáže pokožku zjemnit a vyhladit.
Příjemné užívání doplňuje také krásná vůně, která podtrhuje příjemný pocit, že používání tohoto produktu, který si získal na oblibě u značného počtu lidí. Doporučujeme všem, kteří o sebe chtějí pečovat i v době koupele.
Sprchový olej L’Occitane je vhodný opravdu pro každého.

Účinky:

  • krásná vůně
  • pokožku příjemně zjemní
  • tvoří pěnu vhodnou pro holení

Složení:

  • mandlový olej – zjemňuje pokožku
  • lipidy – vyživují pokožku těla

Typ pleti:
Vhodný pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Aplikujte kdykoliv, kdy dostanete chuť hýčkat své tělo. Sprchový olej můžete používat jak ve sprše, tak rovněž ve vaně, kdy budou účinky intenzivnější. Pěnu důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce L’Occitane

Historie značky L’Occitane se datuje od roku 1976, kdy si Olivier Baussan založil společnost s cílem uchovat tradice jeho rodné oblasti Provence ve Francii. Vybaven jen destilačním přístrojem a dobrou znalostí rostlin, začal destilovat esenciální olej rozmarýnu a prodávat ho na místních trzích. Brzy na to Olivier Baussan objevil vyživující bambucké máslo. Vzápětí založil továrnu L’Occitane a otevřel první obchod v Provence.

L’Occitane nabízí širokou paletu kvalitních kosmetických výrobků a vůní vyvinutých podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Jejich základem jsou esenciální oleje a přírodní ingredience. Ty jsou pečivě vybírány pro svou účinnost a schopnost dát pokožce vše potřebné, aby byla krásná. L’Occitane systematicky nahrazuje umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.

L’Occitane investuje do výzkumu a inovací a také se snaží snižovat dopady své výroby na životní prostředí. L’Occitane je rozhodně synonymem záruky kvality. Produkty značky L’Occitane potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti.