Lavera Basis Sensitiv mátová zubní pasta

2×
Lavera Basis Sensitiv mátová zubní pasta
Lavera Basis Sensitiv mátová zubní pasta
75 ml

Kód: LAE0360 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Lavera Basis Sensitiv

Popis:
Lavera Basis Sensitiv mátová zubní pasta díky obsahu účinných přírodních látek a bylinných extraktů výrazně snižuje riziko zubního kazu. Bělí zuby a zpevňuje sklovinu. Díky obsahu Bio máty vám pasta příjemně osvěží dech a dodá svěží příchuť. Fluorid sodný zajistí pevnou a zdravou zubní sklovinu.
Mátová zubní pasta Lavera Basis Sensitiv obsahuje suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství a přírodní esenciální oleje. Chrání před vznikem zubního kazu a po pravidelném používání budou vaše zuby přirozeně bělejší.

Účinky:

  • snižuje riziko zubního kazu
  • přirozeně bělí zuby
  • zpevňuje sklovinu
  • osvěžuje dech

Složení:

  • Bio máta – osvěžuje dech a dodává svěží příchuť
  • fluorid sodný - zajistí pevnou a zdravou zubní sklovinu
  • přírodní esenciální oleje

Jak aplikovat:
Pastu naneste na zubní kartáček a zuby vyčistěte. Následně ústa důkladně vypláchněte vodou.

O značce Lavera

Lavera je značka čistě přírodní kosmetiky v BIO kvalitě. Od svého vzniku v roce 1987 naplňuje závazek vyrábět opravdovou přírodní kosmetiku. Je ideální volbou pro ty, co nechtějí z kosmetických produktů skrz kůži vstřebávat nadbytečné chemické látky nebo běžnou kosmetiku s umělými aditivy nemohou používat ze zdravotních důvodů.

Lavera dnes patří mezi nejvýznamnější výrobce přírodní kosmetiky na světě. Zakladatel značky Thomas Haase sám vyvíjí všechny receptury. Od dětství trpí neurodermitidou, a tak se kosmetické výrobky Lavera tradičně zaměřují hlavně na potřeby citlivé kůže.

Lavera nabízí kompletní sortiment přírodní kosmetiky v BIO kvalitě zahrnující péči o obličej, tělo, vlasy, zuby, ochranu proti slunci, ale i špičkovou dekorativní kosmetiku pro citlivou pleť.

Pro výrobky značky Lavera se používají rostlinné suroviny pocházející z kontrolovaného ekologického zemědělství. Přípravky neobsahují syntetické konzervanty, ropné produkty jako parafín či silikon, nejsou testovány na zvířatech. Lavera dokonce nepoužívá žádné suroviny z mrtvých zvířat. Svůj odpovědný přístup k přírodě doplňuje značka také transparentními výrobními postupy, plnou deklarací všech použitých surovin a ekologickými, recyklovatelnými obaly.

Recenze Lavera Basis Sensitiv2