Lancaster Sun for Kids

voděodolná mlha na opalování SPF 50

2×
Lancaster Sun for Kids voděodolná mlha na opalování SPF 50
Lancaster Sun for Kids voděodolná mlha na opalování SPF 50
945

Ušetříte 35%
200 ml
618

Kód: LAN0726 | Více než 20 ks skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Lancaster Sun for Kids
200 ml | 618

Popis kosmetiky Lancaster Sun for Kids

Lancaster Sun for Kids voděodolná mlha na opalování chrání citlivou dětskou pokožku před spálením a je vysoce odolná vůči vodě a písku. Jemný sprej umožňuje rychlou a jednoduchou aplikaci, a to i na vlkou pokožku těla.

Vlastnosti:

  • SPF 50 – chrání před škodlivými dopady slunečních paprsků
  • odolnost vůči vodě i písku
  • snadná aplikace na suchou či vlhkou pokožku
  • vhodné pro děti od 3 let

Složení:

  • Full Light Technology – ochraňuje před 100% slunečního záření (UVA, UVB, viditelným světlem a infračerveným zářením), které může mít za následek spálení či předčasné stárnutí kůže 

Jak aplikovat:
Nastříkejte z dostatečné vzdálenosti na pokožku těla a dobře vetřete. Aplikujte po každém kontaktu pokožky s vodou anebo po setření ručníkem.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Lancaster

Kosmetika Lancaster je již přes 70 let známá svou vášní pro světlo a slunce. Oslavuje je jako zdroje života, esence energie a symboly krásy. Produkty Lancaster vám zaručí, že váš pobyt mezi slunečními paprsky bude vždy bezpečný a vy si ho tak maximálně užijete.

Značka Lancaster začala svou historii psát již v roce 1946 v Monaku. Za jejím úspěšným vývojem stály pečující produkty, které kůži nejen vyživovaly a hydratovaly, ale také zajistily její dostatečnou ochranu před UV zářením. Od roku 1971 se tedy již většina produktů zaměřovala právě na ochranu před sluncem a Lancaster opalovací krémy, krémy po opalování a samoopalovací přípravky se brzy staly kultovními.

Každý den vám péče o pleť a pokožku Lancaster umožní užívat si slunce naplno. Získejte krásnou, bronzovou a prozářenou kůži – celoročně a bez obav.