label.mComplete tvarující objemový sprej

2×
label.m Complete tvarující objemový sprej
label.m Complete tvarující objemový sprej
200 ml

Kód: LBM1741 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis label.m Complete
Vlastnosti

Popis:
Toužíte po dokonalém účesu s extra objemem? Tvarující objemový sprej label.m Complete spojuje benefity suchého šamponu a laku na vlasy. Zpevněte si vlasy na dlouhé hodiny a mějte je pod kontrolou. Již žádné poletování vlasů. Účes je objemný, nadýchaný a patřičně zpevněný. Tvarující objemový sprej label. m Complete je perfektním přípravkem zejména pro vyčesané účesy.

Účinky:

  • dodává vlasům objem
  • jemně fixuje účes
  • zvýrazňuje strukturu vlasů
  • má lehkou nelepivou texturu
  • snadno se vyčesává

Jak aplikovat:
Nastříkejte ze vzdálenosti 15 - 30 cm na váš účes. Aplikujte od kořínků a promasírujte prsty.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Účinek
fixace, objem vlasů

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

Recenze label.m Complete2