Kringle Candle Kitchen Spice

čajová svíčka 35 g

Kringle Candle Kitchen Spice čajová svíčka 35 g
Kringle Candle Kitchen Spice čajová svíčka 35 g
Kringle Candle Kitchen Spice čajová svíčka 35 g
Kringle Candle Kitchen Spice čajová svíčka 35 g
35 g
79

Kód: KCC0230 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Kringle Candle Kitchen Spice
35 g | 79

Popis parfému Kringle Candle Kitchen Spice

Čajová svíčka Kringle Candle Kitchen Spice dotvoří atmosféru každé romantické večeře i všedního večera. Svíčka umístěná ve svícnu se stane doplňkem vašeho domova a příjemně provoní každý menší interiér. Kombinací několika vůní si můžete vytvořit vonný zážitek podle svých představ.

Vlastnosti:

  • kořeněné aroma

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Charakter bytové vůně
kořeněná

O značce Kringle Candle

Provoňte svůj domov vonnými svíčkami Kringle Candle! Majitel firmy Kringle Candle, Michael James Kittredge, je původním majitelem a zakladatelem známé značky Yankee Candle. Tuto firmu založil roku 1969 a v roce 1998 prodal 90% podílu této prosperující firmy. Po několika letech se ovšem společně se synem Mickem stali zakladateli nové značky svíček a vosků s názvem Kringle Candle.
Vosky a svíčky Kringle Candle vynikají intenzivní, ale zároveň příjemnou a vzdušnou vůní. Za povšimnutí stojí také zajímavý design výrobků Kringle Candle, které jsou opravdovým ztělesněním jemnosti a elegance s důrazem na kvalitu.
Sortiment excelentní značky Kringle Candle zahrnuje vonné interiérové svíčky, čajové svíčky, vosky do aromalamp a další skvělé výrobky, které vás okouzlí a navodí vám v místnosti opravdu jedinečnou atmosféru.

Recenze Kringle Candle Kitchen Spice

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!