Přejít na hlavní obsah

Korres

Korres

Hýčkejte své tělo bylinami z prosluněného Řecka. Kosmetika Korres se opírá o bohatou řeckou historii ukrývající tajemství lidské krásy. Ať už se jedná o produkty péče o pleť, tělo, vlasy, sluneční kosmetiku či prvotřídní dekorativní kosmetiku, všechny jsou tvořené pouze přírodními ingrediencemi nejvyšší kvality šetrné k životnímu prostředí i pokožce.

Přírodní řecká kosmetika Korres vznikala postupně pod rukama George Korrese v nejstarší homeopatické lékárně v Aténách. První oficiální produkt byl vytvořen v roce 1996 za přispění chemické inženýrky Leny Korres. Zakladatelé se od počátku založení značky drží zásad ekologického podnikání, jehož cílem je především chránit a podporovat přirozenou flóru Řecka a minimalizovat dopad na životní prostředí.

Hydratační krém Korres Wild Rose zdárně odstartoval povědomí o celé značce, rozhodně ale není mezi produkty jediným oblíbencem. Za vyzkoušení stojí také chladivý gel Korres Greek Yoghurt inspirovaný tradicí nanášení řeckého jogurtu na pokožku spálenou sluncem. Jedinečný zážitek z každé koupele vytvoří Korres sprchový gel a pomocníka proti stárnutí pleti s čistě přírodním složením snadno vyberete z kolekce Korres Black Pine. Vpusťte kousek Řecka i do svého domova.

celý text skrýt text