Kneipp Bath kosmetická sada IV.

3×
Kneipp Bath kosmetická sada IV.
Kneipp Bath kosmetická sada IV.
kosmetická sada IV.

Kód: KNE0038 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: olej do koupele Mandlové květy 20 ml + Antistres 20 ml + Tajemství krásy 20 ml + Klidná mysl 20 ml + Staré dobré časy 20 ml + Meduňka 20 ml

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Účinek
antistres
Typ sady
dárková sada

O značce Kneipp

Poznejte sílu přírody na vlastní kůži s výrobky značky Kneipp, jejichž dlouhotrvající účinek vychází ze spojení přírody a vědy.

Kosmetika Kneipp nese jméno svého zakladatele, kněze Sebastiana Kneippa, který se celý život aktivně zajímal o vodoléčbu a další metody přírodní medicíny. Značka Kneipp dodnes čerpá ze Sebastianova holistického učení a při výrobě produktů klade důraz nejen na šetrnost k pokožce, ale i k přírodě a životnímu prostředí. Proto Kneipp kosmetika neobsahuje konzervanty, parafíny, silikony ani minerální oleje.

Odhalte tajemství značky Kneipp a vyzkoušejte produkty, které vám pomohou ke zdravému tělu i mysli a zároveň vás pohladí na duši. Kneipp sůl do koupele či Kneipp oleje do koupele jsou jako stvořené pro chvíle ničím nerušeného relaxu po náročném dni. Kneipp sprchový gel vám zpříjemní každodenní hygienu, a voňavý Kneipp krém na ruce se pro změnu stane nedílnou součástí vaší kabelky.

 

Recenze Kneipp Bath3