Kneipp Bath

kosmetická sada IV.

3×
Kneipp Bath kosmetická sada IV.
Kneipp Bath kosmetická sada IV.
kosmetická sada IV.

Kód: KNE0038 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: olej do koupele Mandlové květy 20 ml + Antistres 20 ml + Tajemství krásy 20 ml + Klidná mysl 20 ml + Staré dobré časy 20 ml + Meduňka 20 ml

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku cestovní set na kosmetiku nebo opalovací olej zdarma k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Kneipp Bath
kosmetická sada IV.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Účinek
antistres

O značce Kneipp

Německá značka Kneipp nese jméno svého zakladatele, kněze Sebastiana Kneippa. Ten se po celý svůj život aktivně zajímal o vodoléčbu a další metody přírodní medicíny. Dnes Kneipp stále čerpá ze Sebastianova holistického učení a dodává na trh širokou škálu zajímavých produktů.

Značka Kneipp si zakládá na tom, že klade enormní důraz na účinnost a bezpečnost. Ve složení krémů, mastí, sprchových balzámů a dalších výrobků značky Kneipp naleznete extrakty z rostlin jako jasmín, máta, heřmánek, tymián či rozmarýn. Velké oblibě zákazníků se těší především kosmetika určená pro péči o suchou a citlivou pokožku, která využívá blahodárných vlastností mandlových květů.

Značka Kneipp se postupem času stala synonymem efektivity a inovace. Značka Kneipp jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být nejen krásní, ale i zdraví a vitální, shání produkty vysoké kvality a chtějí zpomalit proces stárnutí.