Klorane Granátové jablko

šampon pro barvené vlasy

Klorane Granátové jablko šampon pro barvené vlasy
Klorane Granátové jablko šampon pro barvené vlasy
Klorane Granátové jablko šampon pro barvené vlasy
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: KLO2253 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Klorane Granátové jablko
200 ml | 235

Popis kosmetiky Klorane Granátové jablko

Popis:
Barvené vlasy mají specifické potřeby, speciálně pro ně vyvinuly laboratoře Klorane šampon s výtažkem z granátového jablka. V Maroku pěstované granátové jablko má vysoký obsah látek (taninů), které udržují barvu ve vlasech a zamezují jejímu vymývání. Další účinnou látkou jsou polyfenoly, zajišťující lesk vlasů. Šampon zachovává intenzitu barvy a prodlužuje dobu, kdy budete muset vlasy znovu barvit.

Účinky:

  • čisticí
  • ochrana a stabilizace barvy

Složení:

  • výtažek z granátového jablka
  • jemná mycí báze

Typ vlasů:
Barvené.

Jak aplikovat:
Na mokré vlasy naneste potřebné množství šamponu, napěňte a následně důkladně opláchněte. Pro intenzivní regeneraci barvených vlasů použijte kondicionér s výtažkem z granátového jablka.

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy
Účinek
ochrana barvy

O značce Klorane

Francouzská dermokosmetika Klorane byla založená v roce 1966 lékárníkem Pierrem Fabre, zajímajícím se o účinnost rostlin. Prvním produktem řady byl heřmánkový šampon, který je po několika inovacích stále součástí značky.

O rok později značka uvedla přípravky pro nejmenší – Klorane Bébé. Dermokosmetika Klorane také nabízí produkty péče o vlasy a vlasovou pokožku i péči o pokožku dospělých.

Značka Klorane klade velký důraz na ekologický přístup, trvale udržitelný rozvoj, snižování spotřeb energie a ochranu přírody a velmi přísný kodex garantuje kvalitu rostlinných extraktů. Klorane také nevyužívá žádné ohrožené rostlinné druhy a naopak díky aktivitám institutu Klorane Portugalsko úspěšně vysadilo ohrožený druh, rostlinu Normania triphylla, ve spolupráci s Botanickou zahradou města Funchal a Národním botanickým ústavem města Brest.

Dáváte-li přednost rostlinné péči, která je efektivní a zároveň přírodu respektující, je značka Klorane právě pro vás.

Menu