Přejít na hlavní obsah

King C. Gillette

King C. Gillette

Dopřejte svým vousům vskutku profesionální péči a proměňte rutinní holení či zastřihování v jedinečný pečující zážitek. Protože mít vousy je něco mnohem víc než jen nechat si narůst vousy. Je to životní styl. Udržování pěstěných vousů je řemeslo, které vyžaduje ty správné nástroje a ty vám poskytne značka King C. Gillette. Nabízí vše potřebné pro profesionální domácí péči o vousy – od holicích strojků, zastřihovačů, gelů na holení až po balzámy či šampony.

 

Gillette přichází na trh s novou značku produktů King C. Gillette, která svým zákazníkům přináší dokonalý zážitek z domácí péče o vousy – jako z barber shopu. Kolekce je inspirována dlouholetou tradicí a nese jméno zakladatele společnosti Gilette, pana King Camp Gillette.

Díky dlouholeté tradici a množství zkušeností, poskytuje King C. Gillette kompletní kolekci produktů, které vám pomohou zdokonalit váš osobitý styl, od holení přes precizní tvarování až po následnou péči.

Ať už se rozhodnete pro dokonale hladké oholení, bradku, strniště, knír, nebo plnovous, na značku King C. Gillette se můžete spolehnout. Perfektní tvar vašich vousů zajistí zastřihovač vousů King C. Gillette Beard Trimmer. Holicí strojek King C. Gillette Shave & Edging Razor a gel na holení King C. Gillette Transparent Shave Gel zase zajistí dokonale hladké oholení. Vyzkoušejte produkty značky King C. Gillette a staňte se pánem svého stylu.

celý text skrýt text