Kevin Murphy Color Bugsmývatelný barevný stín na vlasy

Kevin Murphy Color Bug smývatelný barevný stín na vlasy
Kevin Murphy Color Bug smývatelný barevný stín na vlasy
Výprodej
Neon 5 g
340

  • Kevin Murphy Color Bug smývatelný barevný stín na vlasy
  • Kevin Murphy Color Bug smývatelný barevný stín na vlasy
Kód: KMP0033 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 14. 8. 2020
Osobní odběr
Již zítra pátek 14. 8. 2020

Popis produktu Kevin Murphy Color Bug

Popis:
Smývatelný barvicí stín na vlasy Kevin Murphy Color Bug vám umožní vyzkoušet si extravagantní barvu vašich vlasů pouze na jeden den či noc! Jedinečné barevné stíny Kevin Murphy Color Bug jsou naprosto revolučním přístupem k dosavadnímu barvení vlasů. Jejich velkou výhodou je rychlé a pohodlné nanášení i smývání.

Účinky:

  • obarví vlasy několika snadnými tahy

Typ vlasů:
Pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Přikryjte si ramena ručníkem, abyste chránili oblečení před barvou. Na suché vlasy aplikujte libovolný stylingový přípravek. Poté naneste barevný stín na vlasy pomocí tření o libovolný pramen. Čím více budete třít, tím bude barva intenzivnější. Na závěr zafixujte barvu lakem na vlasy. Barevný stín lze snadno vymýt pomocí běžného šamponu.

O značce Kevin Murphy

Profesionální vlasová kosmetika Kevin Murphy se postará o reprezentativní vzhled a kvalitu vašich vlasů. Zakladatelem této značky je australský vlasový stylista Kevin Murphy, který se rozhodl vytvořit takové přípravky, které se budou starat o vaše vlasy podobně jako se kosmetika pečuje o vaši pleť.

Přípravky na vlasy Kevin Murphy obsahují čistě přírodní výtažky, jako jsou rostlinné oleje, rostlinné extrakty a přírodní antioxidanty. Obsažené vitamíny a antioxidanty napravují vnější povrch vlasů, zahustí je a snižují tvorbu roztřepených konečků.

Všechny výrobky Kevin Murphy jsou navíc bez sulfátů, parabenů a nebyly testovány na zvířatech. Objevte tedy vysoce kvalitní vlasovou kosmetiku Kevin Murphy, vyrobenou z obnovitelných a udržitelných zdrojů, která je navíc šetrná jak k vlasům tak i k přírodě.

Ačkoli byla značka Kevin Murphy původně určená výhradně pro profesionální salony, v současnosti si můžete dopřát tuto vysoce kvalitní kosmetiku i vy!

Recenze Kevin Murphy Color Bug