Přejít na hlavní obsah

Kérastase Blond Absolu
Rutina na míru pro vaši blond

BLOND JE VÍCE NEŽ POUHÝ LOOK!

Být blond je vzrušující. Zesvětlení však způsobuje, že jsou vlasy porézní a náchylné na vysušení. Barva bledne a ztrácí svůj jedinečný tón. Seznamte se s Kérastase Blond Absolu, profesionální péčí pro zesvětlené a odbarvené vlasy, která zachová zářivý vzhled, posiluje vlasové vlákno a obnovuje jeho kvalitu.

celý text skrýt text

HLOUBKOVÁ PÉČE

Prošly si vaše vlasy extrémní změnou barvy z tmavé na blond? Nebojíte se jít do platinové či stříbrné blond?
V tom případě budou vaše vlasy potřebovat hloubkovou péči Kérastase Blond Absolu Cicaextreme, obsahující kyselinu hyaluronovou s nízkou a vysokou molekulární hmotností. Při pravidelném používání budete mít vlasy o 94 % silnější a o 85 % více hydratované.

celý text skrýt text

NEUTRALIZACE

Udržet si stejný odstín blond vlasů, jaký vám vytvořil kadeřník, je náročné. Po pár umytích získává blond barva žlutý nádech nebo se na vlasech objevují mosazné tóny.
Je proto důležité zařadit do rutiny produkty s fialovými pigmenty Kérastase Blond Absolu Ultra-Violet, která zneutralizuje nežádoucí odlesky. Díky tomu budou vaše vlasy až o 8x zářivější. Péči doplňte termoochranou a kondicionérem pro odbarvené blond vlasy.

celý text skrýt text

HYDRATACE A ROZJASNĚNÍ

Preferujete přirozené odstíny blond? Jsou vaše vlasy zesvětleny šetrnými technikami, jako je balejáž nebo melír? Hydratace a posílení by mělo být vaší alfou a omegou.
Díky kombinaci rozjasňujícího šamponu Bain Lumière s kondicionérem Cicaflash budou vaše vlasy až o 11x silnější. Extra hydrataci můžete vlasům dopřát každý večer aplikací nočního séra Sérum Cicanuit nebo jednou týdně maskou Cicaextreme.

celý text skrýt text