John Masters Organics Stylingkartáč na foukání

John Masters Organics Styling kartáč na foukání
John Masters Organics Styling kartáč na foukání
875

Kód: JHM02859 | 2 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu John Masters Organics Styling

Hřeben na vlasy John Masters Organics Styling je nepostradatelným pomocníkem při každodenní úpravě účesu i složitějším stylingu.

Vlastnosti:

  • vhodný pro všechny typy vlasů
  • hodí se pro použití v kadeřnických salonech i domácnostech
  • pevný materiál

Jak používat:
Jemnými tahy pročesejte vlasy. Od kořínků po konečky.

O značce John Masters Organics

p>Americká značka John Masters Organics se zrodila z touhy vyvinout luxusní a současně ekologickou kosmetiku, která by vyhovovala i těm nejvybíravějším zákazníkům. Produkty John Masters Organics byly na trh uvedeny před více než dvaceti lety a téměř okamžitě zaznamenaly obrovský úspěch. Staly se synonymem pro nekompromisní kvalitu i bezpečnost a získaly mnoho prestižních ocenění.
Filosofie společnosti John Masters Organics je jednoduchá - omezit používání syntetických látek na nezbytné minimum. Její přípravky jsou ze 70 - 100% tvořeny účinnými přírodními ingrediencemi, které pocházejí z různých biofarem a byly certifikovány organizacemi jako EcoCert či Quality Assurance International.
Kosmetika John Masters Organics není testována na zvířatech a neobsahuje živočišné složky (s výjimkou včelího vosku a medu). O její mimořádnosti svědčí i skutečnost, že ji doporučuje řada hollywoodských hvězd - například Zooey Deschanel, Jake Gyllenhaal nebo Jessica Alba. Značka John Masters Organics jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí přispět k ochraně životního prostředí, jsou nároční, nespokojí se s málem a shánějí opravdu prvotřídní šampóny, mýdla, krémy a jiné produkty bez umělých vůní a barviv, parabenů, GMO a dalších syntetických látek.

Recenze John Masters Organics Styling