Přejít na hlavní obsah

John Masters Organics

O značce John Masters Organics

Nechte promluvit svou přirozenou krásu. Značka John Masters Organics věří v čistou krásu a v sílu přírody jako její nejlepší zdroj. Protože když vypadáte a cítíte se dobře, krása z vás prostě září.

 

Přední newyorský vlasový stylista John Masters měl v roce 1994 poměrně radikální nápad – vytvořit kosmetiku, která bude co nejvíce čerpat z přírody. Začal proto pracovat s organickými složkami a brzy otevřel vůbec první světový salon, v němž se nepoužívala žádná zbytečná chemie, dokonce ani klasický lak na vlasy. Svou jedinečnou vizi postupně proměnil v celosvětově úspěšnou značku, která v současnosti už sama přímo ovlivňuje přírodní a organický kosmetický průmysl.

Vlasová kosmetika, tělová a pleťové péče i aromaterapie, to vše jsou dnes produkty John Masters Organics, vyvinuté na základě desetiletí vědeckých poznatků a inovací. Každý John Masters šampon obsahuje vysoký podíl aloe vera, které výborně pečuje o vlasy i pokožku hlavy. John Masters Hair Milk zase dodá vlasům hydrataci, lesk, a navíc zabrání jejich věčnému poletování. O hedvábně jemnou pokožku se pak postará tělové mléko John Masters Organics, které si vás navíc získá úchvatnou vůní červených pomerančů a vanilky.

celý text skrýt text