Nejprodávanější

O japonské kosmetice a parfémech

Vyzkoušejte japonskou kvalitu na vlastní kůži! Japonská kosmetika je pověstná svým respektem ke zdraví vaší pleti. Vyhýbá se používání agresivních chemikálií nebo vůní a představuje dokonalé spojení přírodních látek, tradičních receptur a nejnovějších technologií výroby.

Stejně jako japonská kosmetika se i japonské parfémy vyznačují velkým důrazem na kvalitní zpracování a vybrané složky. Nechte se okouzlit neobvyklou vůní japonských ingrediencí, jako je olej ze stromu hinoki, japonská třešeň sakura nebo japonská švestka. Japonský parfém vám propůjčí neodolatelnou rafinovanost a sofistikovanost.

Na notino.cz vám nabízíme japonské značky Shu Uemura, Shiseido, Sensai, Annayake, Issey Miyake nebo Masaki Matsushima. Vyzkoušejte ty nejznámější z nich:

Japonská značka Shiseido patří k nejstarším japonským výrobcům luxusních parfémů a přípravků pro pleť, tělo i vlasy. Velmi oblíbený je například její pleťový krém Shiseido Ibuki pro minimalizaci pórů a vyhlazení pleti.

Značka Sensai je považována světového lídra v oblasti výzkumu kyseliny hyaluronové. Známý je její pleťový krém proti vráskám Sensai Cellular Performance Standard.

Parfémy Issey Miyake skládají poklonu japonským tradicím, kultuře a přírodě. Okuste naprostou klasiku Issey Miyake L'Eau D'Issey s vůní lotosu, exotických dřevin a lilií.

Zajímá vás asijská kosmetika? Pak vás jistě okouzlí i kvalitní korejská kosmetika z široké nabídky notino.cz!

celý text skrýt text