Issey Miyake L'Eau d'Isseytoaletní voda pro ženy

88×
Issey Miyake L'Eau d'Issey toaletní voda pro ženy
Issey Miyake L'Eau d'Issey toaletní voda pro ženy
Doporučená maloobchodní cena
2 660

Ušetříte 25%
100 ml
1 995

Kód: ISM0052 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra středa 3. 6. 2020
Osobní odběr
již dnes

Popis parfému Issey Miyake L'Eau d'Issey
Složení

Tak svěží, tak průzračná, jako vůně vody na ženské kůži. S mimořádnou čistotou se pokouší o dívčí smysly toaletní voda pro ženy Issey Miyake L’Eau d’Issey již dlouhou řadu let a stále se jí to daří. Svým nositelkám dopřává tato vůně esenci svěžesti, kdykoli po ní zatouží.

  • svěží květinová vůně vhodná pro denní nošení
  • ideální na jaro a letní měsíce
  • vůni vytvořil parfémář Jacques Cavallier

Složení vůně
Nejen omamná vůně, ale i okouzlující půvab lotosového květu se promítá do svrchních tónů této čisté vodní vůně. Jakmile poodstoupí tóny hlavy, začnou se projevovat další bílé krásky ze světa flóry, které vyplní svými něžnými akordy srdce vůně. Harmonická základna vonné kompozice je tvořena tóny vzácných dřevin.

Příběh vůně
Tato, již na první pohled svěží květinová vodní vůně, přináší to, co flakon naznačuje. Samotný Issey Miyaké měl v úmyslu vytvořit vůni čistou jako jarní voda, svěží jako jarní les. Vůně Issey Miyake L’Eau d’Issey vznikla v roce 1992.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růže, lotos
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
lilie, květiny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dřevité tóny
Druh vůně
květinová, vodní

O značce Issey Miyake

Japonský módní návrhář Issey Miyake, jako nikdo jiný, dokáže kombinovat tradici a avantgardu, purismus a barvy, řemeslo a technologie. Inspiraci čerpá z umění, architektury i ze setkávání s lidmi.

Vyniká svým smyslem pro design, výbornou znalostí tkanin a chutí zkoušet dosud neobjevené. Vždy ve své tvorbě hledá nové výzvy, jeho projekty kombinují moderní vize s tradičním japonským myšlením.

I parfémy Issey Miyake jsou charakteristické pro své nečekané vonné kompozice. Jsou jasné, plné harmonie a skutečných emocí. Filozofie vůní Issey Miyake je jednoduchá – luxus v nejvíce elementární podobě.

Recenze Issey Miyake L'Eau d'Issey