Přejít na hlavní obsah

Jak si okořenit sex?

Pronikněte do tajů svých erotických fantazií a prožívejte svobodně své touhy. Nabízíme spoustu inovativních produktů, které hýčkají, stimulují, provokují, a vy si tak můžete vychutnávat slastné momenty plné nepoznaných zážitků.

Párové vibrátory a stimulátory

Ideální šance, jak odhodit zábrany a posunout svůj sexuální život na novou úroveň. Vibrátory a stimulátory pro páry jsou hravými společníky, kteří příjemně dráždí intimní partie obou milenců pomocí několika vibračních módů a postarají se i o uvolňující masáž a snadnější dosažení orgasmu.

Lechtivé hračky

BDSM i jiné erotické pomůcky pro páry jsou spolehlivým kořením, se kterým zažijete něco extra. Spoutejte svého partnera, umlčte ho roubíkem, zakryjte mu oči maskou nebo ho škádlete péřovým dráždidlem. Všechny tyto praktiky vyženou z ložnice stereotyp a uspokojí vaše nejdivočejší fantazie.

Erotická kosmetika

Máme i spoustu sexy doplňků pro ještě příjemnější milostné hrátky. Lubrikační gel neboli lubrikant několika druhů i příchutí zajistí hladší tření i zvlhčení a umocní rozkoš i při použití hraček. Erotický masážní olej se postará o předehru plnou smyslných dotyků, hydratuje pokožku a zanechá ji neodolatelně pružnou a vláčnou. A masážní svíčky všemu dodají nádhernou atmosféru a jejich vosk se dá použít jako erotický olejíček pro relaxační masáž.

Něco pro jednotlivce

I když vám v posteli zrovna chybí společnost, stále tam můžete zažít spoustu intimních dobrodružství. Vibrátor, stimulátor klitorisu nebo vibrační vajíčko dopřejí všem ženám příjemné dráždění klitorisu a vyvolají ty nejvášnivější pocity, které vedou ke slastnému vyvrcholení. I pro muže máme vibrační kroužek, anální kolík nebo stimulátor prostaty, jež se postarají o celkové potěšení a intenzivní orgasmus.

A tím naše erotická nabídka nekončí